Newsletter

Şubat 2022

Yazılım iş ortakları için yeni satıcı kaydı URL'leriyle tanışın

Yazılım iş ortaklarımızdan birçoğunun, müşterileri Amazon'un mağazasında satış yapmaya teşvik ettiğini biliyoruz. Daha iyi destek, teknik bilgi ve pazara giriş kaynakları ile ortak müşterilerimizin başarısına yardımcı olmak ve katkılarınızın karşılığını verebilmek için sizinle iş ortaklığı yapmak istiyoruz. Yeni satıcıları en iyi şekilde belirleyip desteklemek için size benzersiz bir kayıt bağlantısı ve referans etiketi sunuyoruz. Müşterilerinize, Amazon mağazasında satış yapmak için kaydolurken sizin Amazon satıcı kaydı bağlantınızı kullanabileceklerini belirtmeniz yeter.

Trend uygulamalar özelliği, Amazon Seller Central İş Ortağı Ağı (ASCPN) ana sayfasında kullanıma sunuldu

Aralık 2021'de satış ortaklarının yetkilendirme sayısına göre yükselişte olan uygulamaları keşfetmelerine yardımcı olmak için ASCPN'de yeni bir özelliği kullanıma sunduk. Bir uygulamanın trend puanı, az ve çok kullanıcılı uygulamaların adil şekilde trend olabilmesi için haftalık yetkilendirme sayısına göre hesaplanır. Trend özelliği, satıcıların işletmeleri için en iyi yazılımı keşfedip karar vermesine yardımcı olduğundan müşteri yorumlarını tamamlayıcı niteliktedir.

Amazon Seller Central İş Ortağı Ağı rozeti ile tanışın

Amazon Seller Central İş Ortağı Ağı (ASCPN) Yazılım İş Ortağı Rozeti, Amazon Seller Central İş Ortağı Ağı'nda liste kaydı olan yazılım iş ortaklarını tanımlar. Ticari Marka Kullanım Talimatlarına uyma koşuluyla, Yazılım İş Ortağı Rozeti'ni ASCPN yazılım iş ortağı olduğunuzu göstermek için kendi web sitenizde ya da çevrimiçi ve çevrimdışı reklamlarınızda kullanabilirsiniz. Rozeti ve talimatları SSS Yardım Sayfasında bulabilirsiniz.
Amazon Software Partner badge

MWS'den SP-API'ye geçiş

8 Aralık 2021 tarihindeki Geçiş duyurularımızda MFN, Siparişler, Raporlar ve RDT bölümlerinin geçişi için son tarih olan 31 Temmuz 2022'nin yalnızca MWS üçüncü taraf herkese açık yazılım iş ortakları için geçerli olduğunu açıklayan güncellemeler yayınladık. Ayrıca, kullanımdan kaldırma zamanını 30 Eylül 2022'ye kadar 6 ay daha uzattığımızı belirterek MWS Ürünler API'sinin kullanımdan kaldırılma duyurusunu da güncelledik. Üçüncü taraf herkese açık uygulamaların tüm MWS Ürün API'si operasyonları kaldırılacaktır. Son olarak 26 Ocak 2022'de, tüm MWS üçüncü taraf herkese açık yazılım iş ortaklarının diğer MWS API kullanımlarını tamamen SP-API'ye geçirmeleri gereken yeni son tarihin 31 Aralık 2022 olduğunu duyurduk. Tüm bu gereklilikler hakkında daha fazla bilgiyi bu duyuruda bulabilirsiniz.
© 2023, Amazon.com Services LLC.