Araçlar

Geliştirici araçlarıyla daha iyi çözümler oluşturun

Verimli çalışmanıza ve SP-API oluşturucu operasyonlarınızı güçlendirmenize yardımcı olacak temel geliştirici araçlarımızı keşfedin.
Illustration of a seller at a desk surrounded by a cloud of app icons

Geliştiriciler için araçlar

İşletmenizi büyütmeye ve ölçeklendirmeye devam edebilmeniz için oluşturmanıza, API durumunu kontrol etmenize, çözümlerinizi test etmenize ve verileri güvenli bir şekilde işlemenize yardımcı olacak araçlarımız bulunur.
Icon: shield

SP-API Guard

Amazon Satış Ortağı API Guard (Satış Ortağı API Guard), Amazon'un Veri Koruma Politikası ile güvenlik uyumluluğunu değerlendirmek için Amazon Web Services (AWS) verilerini tarayan sunucusuz bir uygulamadır.
icon: heart

SP-API Durum Panosu

SP-API Durum Panosu, tüm bölgelerin (Kuzey Amerika, AB, Uzak Doğu) durum bilgilerini tek bir sayfada gösterir ve Amazon hesabına giriş yapmadan da erişilebilir.
Icon: computer with appstore

Korumalı Alan

Satış Ortağı API'si, üretim verilerini etkilemeden ve gerçek hayatta hiçbir olayı tetiklemeden uygulamalarınızı test edebileceğiniz iki korumalı alan ortamı sağlar.
Icon of shapes

Kod örnekleri

Başlamanıza yardımcı olmak için tasarlanan örnek kodla uygulamanızı geliştirin.
icon: chart

Data Kiosk

Data Kiosk, Satış Ortağı API'sinde toplu verilere erişmek için kullanabileceğiniz GraphQL tabanlı ve güvenli bir dinamik raporlama paketidir.
© 2023, Amazon.com Services LLC.