Satış Ortağı API'si Guard

Guard, Amazon'un Veri Koruma Politikası ile güvenlik uyumluluğunu değerlendirmek için Amazon Web Services (AWS) hesaplarını tarayan sunucusuz bir uygulamadır. AWS Güvenlik hizmetleriyle oluşturulan özel tarama kuralları ile güvenlik açıklarını arar ve 24 saat sonra açık iyileştirme önerilerinin de yer aldığı bir bulgu raporu döndürür.

Başlamaya hazır mısınız?

Uygulama kılavuzunu görüntüle

 

Geliştirici olarak kaydol

Kaydol

"Guard, Amazon Satış Ortağı Denetimi için harika bir uyumluluk aracıdır. AWS altyapınızı kurmak ve bağlanmak yalnızca birkaç dakikanızı alır. Guard'ı kullanmaya başlamadan önce, Amazon politikasına uymak için birkaç üçüncü taraf aracı için ödeme yapmamız gerekiyordu. Şimdi ise Guard sayesinde, çalışmalarımız ve harcamanın karşılığını arıyoruz."

Monsoon
play video

Guard'ın işleyiş şekli nedir?

Guard, geliştiricilerin güvenlik yapılandırmalarını Amazon'un Veri Koruma Politikası (DPP) gereksinimlerine ve sektördeki en iyi uygulamalara göre hızlı ve sürekli olarak değerlendirerek güvenlik denetimlerini düzenler ve uygun güvenlik çözümleri konusunda karar vermesine yardımcı olmak için tanılar oluşturur. Veri olaylarına yol açabilecek sorunları tanımlar ve geliştiricilerin riskleri azaltmada bir adım önde olmalarını sağlar.

Guard, karmaşık ve belirsiz kavramları eyleme aktarılabilecek içgörülere dönüştürerek işlerini büyütmeye odaklanabilmeleri için her büyüklükteki geliştiricinin erişebileceği şekilde tasarlanmıştır..
icon: three stars
Zamandan tasarruf edin ve verimliliği artırın
icon: three stars

Temel avantajlar ve özellikler

Guard, self servis güvenlik denetimlerini yöneterek manuel işlemleri azaltmanıza, güvenlik uyumluluğunuzu hızlı bir şekilde değerlendirip sürdürmenize ve raporları indirip paydaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanır.
icon: checkmark
Satış Ortağı API'si geliştiricileri için manuel uyumluluk denetimi işlemlerini %65 oranında azaltın*
icon: checkmark
Bulguların 24 saat içinde dağıtımı sağlanır.*
icon: checkmark
Bulguları otomatik olarak güvenli salt okunur Amazon Simple Storage Service (Amazon S3) paketinde saklayın.
*Bu istatistikler ortalamalardır ve tüm işletmeleri temsil etmeyebilir.
Person in lab coat using a laptop
Guard'ın otomatik değerlendirmesiyle manuel incelemeler, büyük elektronik tablolar ve uzun e-posta zincirlerinden kaynaklı zorlukların çoğunu azaltırken platformumuzun uyumluluğunu güçlendirdik.
Tactical Arbitrage

How to access Guard

1. Adım

2. Adım

Guard sayfasına gidin.
Ana sayfa menüsünden "İş Ortağı Ağı" altındaki "Uygulama Geliştir"i tıklayın. Burada "Yeni!" simgesiyle Guard hakkında bir satır gösterilir. "Başlayın" ı tıkladığınızda, Guard'ın ürün sayfasını Seller Central'da görürsünüz.

3. Adım

Guard'ı uygulama kılavuzunu inceleyin.
SP-API'nin Guard'ı Uygulama Kılavuzu'nu, destek kaynaklarını, SSS ve daha fazlasını barındıran bilgi sitesini ziyaret edin.

4. Adım

AWS CloudFormation yığınını başlatın.
SP-API dokümantasyon sitesinin uygulama kılavuzundan Guard'ın CloudFormation yığınını başlatın.
Sorularınız mı var?

Başlamaya hazır mısınız?

Uygulama kılavuzunu görüntüle

 

Geliştirici olarak kaydol

Kaydol

© 2023, Amazon.com Services LLC.