Büyüyün

İkmal API'si

Abone Ol ve Tasarruf Et programını destekleyen Amazon İkmal API'si ezberleri bozan bir inovasyondur. Amazon satış ortaklarının Abone Ol ve Tasarruf Et işletmelerini zirveye çıkarmak için ihtiyaç duydukları araçlar ile verileri sunan API, hem özel hem de herkese açık uygulama geliştiricilerine Amazon satış ortakları için son teknoloji panolar oluşturma gücünü verir.

SP-API'yi kullanmaya başladınız mı?

Oturum açın

 

SP-API'de yeni misiniz?

Geliştirici hesabı oluşturun

 

People with a conveyor belt
icon: question mark

Terminoloji:

Abone Ol ve Tasarruf Et nedir?

Müşterilerin günlük ihtiyaçlarını otomatikleştiren Amazon Abone Ol ve Tasarruf Et (SnS), Amazon'un en büyük fiziksel sadakat programıdır. SnS, ikmal edilebilir ürünler için müşterilerin seçtiği sıklıkta yinelenen teslimat sağlar. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
Image of code samples on screen

İkmal API'si nedir?

Rahatlığı artırma ve büyümeyi hızlandırma hedefiyle geliştirilen İkmal API'si, geliştiricilerin satış ortakları için kişiye özel deneyimler oluşturma, operasyonları kolaylaştırma, müşteri memnuniyetini ve sadakatini artırma gibi amaçlarla Abone Ol ve Tasarruf Et programı yapılandırma bilgilerine ve işletme metriklerine erişmesini sağlar. Bu sayede hem tedarikçiler hem de satıcılar, Abone Ol ve Tasarruf Et performansları ve trendleri hakkında kapsamlı ve ayrıntılı içgörülere ulaşabilir.

Geliştiriciler için temel özellikler

Custom dashboard icon
Çözümleri ihtiyaca göre kişiselleştirin
Her satış ortağı eşsizdir ve özel satış deneyimlerine sahiptir. Hem özel hem de herkese açık geliştiriciler, İkmal API'sinin desteğiyle panoları satış ortaklarının ihtiyaçlarına göre özelleştirerek kişiye özel Abone Ol ve Tasarruf Et deneyimleri oluşturabilir. API ile kullanıcı dostu panolar oluşturun, güçlü analiz araçları geliştirin ve somut değerler üreten özel raporlar sunun.
Icon of document with data on it
Unify data for Başarı için verileri birleştirin
Satış ortakları, İkmal API'si ile Abone Ol ve Tasarruf Et verilerini diğer programlardaki panolarıyla sorunsuzca entegre edebilir. API'nin sunduğu bu esneklik sayesinde siz de işletmenizin performansının kapsamlı ve panoramik görünümüne ulaşabilirsiniz.
Icon: business documents
İşletme metriklerinin ve satıcı tekliflerinin ayrıntılarını alın
İkmal API'si, belirli bir süre boyunca toplanan bir dizi metriği döndürebilir. Katalog ürünleri (ASIN) düzeyindeki verileri de alır. İkmal API'si, aynı zamanda bir satış ortağının Abone Ol ve Tasarruf Et programındaki ikmal programı tekliflerinin ayrıntılarını da döndürür.

"Abone Ol ve Tasarruf Et verilerine erişerek yatırımlarımızın getirisini daha iyi değerlendirebiliyor ve Amazon mağazasındaki Abone Ol ve Tasarruf Et girişimlerini daha fazla tanıtabiliyoruz."

Maria Guzman
OneStone Stratejik Hesaplar Başkan Yardımcısı

Satış Ortaklarına Sunduğu Avantajlar

Icon: computer with ecommerce store
Gelişmiş rahatlık
Amazon'un Abone Ol ve Tasarruf Et programının misyonu rahatlığı artırma etrafında şekillenir. Satış ortakları, API sayesinde Abone Ol ve Tasarruf Et performanslarını Seller Central ve Vendor Central'ın yanı sıra bir dizi geliştirici ürünü ve hizmetiyle de kolayca takip edebilir.
Icon: rocketship
Daha fazla hız ve verimlilik
Satış ortakları, Abone Ol ve Tasarruf Et verilerini diğer programlarla entegre ederek işletmelerine dair bütüncül bir bakış açısı edinebilir. Böylece hedeflerine yönelik ilerlemelerini kolayca izleyerek ortaya çıkan trendleri daha iyi anlayabilirler.
Icon: computer with a chart
Veri odaklı kararlar
Günümüzün yüksek tempolu e-ticaret dünyasında başarı için veriye dayanan bilinçli kararlar alabilmek büyük öneme sahiptir. İkmal API'si ile işletme kararlarınızı verilere dayanarak güven içinde alabilirsiniz.

"Amazon İkmal API'sinin Abone Ol ve Tasarruf Et metriklerimiz hakkında sunduğu ayrıntılı içgörülerle Abone Ol ve Tasarruf Et işletmemizde daha fazla etkiye ve verimliliğe ulaşacağımızdan eminim."

Katherine Harvey
Bare Bones Kurucu Ortağı ve CEO'su

Faydalı kaynaklar

Videolar

YouTube'daki SP-API Developer University kanalımızı ziyaret ederek SP-API hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sık Sorulan Sorular

İkmal API'si hakkında sık sorulan soruların yanıtlarını alın.
İkmal API'si hakkında daha fazla bilgiyi nerede bulabilirim?
Daha fazla bilgi almak için API Kullanım Senaryosu Rehberine başvurabilirsiniz.
Nasıl destek talep edebilirim?
Destek için Satış Ortağı API'si Geliştirici Merkezindeki destek sekmesini ziyaret edin.
API hangi ülkelerde kullanılabilir?
API, Amazon Abone Ol ve Tasarruf Et programının sunulduğu tüm ülkelerde kullanılabilir.
API'yi hem satıcılar hem de tedarikçiler kullanabilir mi?
Evet. API'ye hem tedarikçiler hem de FBA satıcıları erişebilir. Ancak kullanılabilir metrikler değişiklik gösterebilir. Ayrıntılar için kullanım senaryosu rehberine bakın.

Hemen başlayın

Bu yeni mücadeleye girişmeye, verilerin gücünden yararlanmaya ve Amazon satış ortaklarının başarısı için çözümler geliştirmeye hazırsanız sizi Amazon İkmal API'si ile tanıştıralım. İnovasyon yolculuğunuz burada başlıyor.

SP-API'yi kullanmaya başladınız mı?

Oturum açın

 

SP-API'de yeni misiniz?

Geliştirici hesabı oluşturun

 

© 2023, Amazon.com Services LLC.