Newsletter

Mart 2021

Yeni özellik duyurusu: Uygulama Liste Kaydı panosu

Artık uygulama liste kayıtlarınızın Pazaryeri Uygulama Mağazası performans metriklerine erişebilirsiniz. Uygulama Liste Kaydı panosunu kullanarak iki yıla kadar olan ürün detay sayfası görüntüleme sayısı, web sitesi ziyaretleri ve yetkilendirme sayısı gibi verileri indirebilirsiniz. Uygulama Liste Kaydı panosunu aynı zamanda uygulama liste kayıtlarınızın durumunu takip etmek, düzenlemek ya da yeni bir liste kaydı oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Panoya erişmek için lütfen birincil hesabınız (uygulama liste kayıtlarınızı yönettiğiniz hesap) ile giriş yapın ve Developer Central'da "Uygulama liste kayıtlarını görüntüle" seçeneğine tıklayın.
Screenshot of listing dashboard
Uygulama liste kayıtları panonuz

Pazaryeri Uygulama Mağazası artık İsveç ve Polonya'da

Pazaryeri Uygulama Mağazası'nı İsveç (SE) ve Polonya (PL) ile iki yeni ülkede daha kullanıma sunduk. AB geliştirici kimliğine sahip tüm geliştiriciler, bu ülkelerdeki işlemleri destekleyebilir. İsveç ve Polonya'nın uç nokta bilgilerini burada bulabilirsiniz. Satıcı erişiminizi en üst düzeye çıkarmak için işletmenizi genişletip liste kayıtlarınızı güncellemenizi öneririz.

İşletmenizle neden İsveç ve Polonya'ya açılmalısınız?
  • Hızlı büyüme gösteren gelişmekte olan ülkeler (48 milyon toplam nüfus).
  • Uygulamanın yakın zamanda kullanıma sunulduğu ülkeler; ilk yatırımcı olma avantajı.
  • Özellikle fırsat etkinlikleri için hesap yönetimi desteği.
  • Erken Öne Çıkan Teklif uygunluğu.
  • Devam eden lansman promosyonları.
Pazaryeri Uygulama Mağazası'nın kullanımını genişletme çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. 2021'de açılacağımız yeni ülkeler için de takipte kalın.

Desteklenen programlara MCF (Çok Kanallı Gönderim) de eklendi

Satıcılar, artık Pazaryeri Uygulama Mağazası'nda Amazon'un MCF (Çok Kanallı Gönderim) programını destekleyen uygulamaları arayarak tüm e-ticaret siparişleri için dünya standartlarında bir lojistik ağına ve güvenilir kargo seçeneklerine erişebilir.

Developer Central'da uygulama liste kaydınız içinde desteklenen programları ve diğer uygulama ayrıntılarını güncelleyerek bulunabilirliğinizi artırabilirsiniz.

Yeni kategori: Planlı Ödeme Çözümleri

Icon: money icon with world icon inside of it
Planlı Ödeme Çözümleri kategori simgesi
Planlı Ödeme Çözümleri kategorisi, Amazon mağazasında kullandıkları para birimiyle yapılacak planlı ödemeleri kabul eden bir mevduat bankasında hesabı bulunmayan satıcılar için çözümler sunar. Ödeme Hizmeti Sağlayıcı Programı'na katılım hakkında bilgi edinmek için lütfen pspp-help@amazon.com adresine şirket adınızı, resmi web sitenizi ve e-posta adreslerinizi içeren bir e-posta gönderin.

Pazaryeri Uygulama Mağazası ve Satış Ortağı Ağı (SPN) açıklayıcı videosu

Aralık 2020'de yeni bir Pazaryeri Uygulama Mağazası ve Satış Ortağı Ağı (SPN) animasyon videosu yayınladık. Video, illüstrasyonlarla Amazon mağazasında satış ile ilgili anlaşılır ve üst düzey açıklamalar sunar.

Açıklayıcı video, Pazaryeri Uygulama Mağazası ve SPN'yi sell.amazon.com/resources sayfası ve sosyal medya gibi farklı kanallarda daha fazla tanıtmaya yönelik bir araç görevi görür.
© 2023, Amazon.com Services LLC.