Intuit QuickBooks Logo

Müşteri başarı öyküsü: CedCommerce

Perakendecilerin API'leri kullanarak zaman ve maliyetten önemli ölçüde tasarruf etmesini sağlayan, çok kanallı bir e-ticaret hizmet sağlayıcısı.
Man coding on a computer

CedCommerce hakkında

CedCommerce, çevrimiçi satıcıların operasyonlarını uluslararası bölgeler ve kanallarda yönetmelerine yardımcı olan bir e-ticaret yazılımı ve hizmet sağlayıcısıdır. Platform, 50'den fazla güvenli satış kanalı aracı, sorunsuz satıcı katılımı ve kolaylaştırılmış ürün veri akışları gibi avantajlar sunar. CedCommerce, Amazon, Shopify, WooCommerce, Magento, BigCommerce, OpenCart, PrestaShop ve daha fazlası için destek sunarak dünya çapında 40.000'den fazla satıcının çok kanallı özelliklerden yararlanabilmesini sağlar.

Şirket, yüksek düzeyde hizmet ve müşteri memnuniyeti ile gurur duymaktadır. Özel entegrasyon çözümlerinin yanı sıra 7/24 müşteri desteği ve ücretsiz ürün güncellemeleri sunar.
CedCommerce, işletmeleri en son teknolojilerle güncel tutmak için ömür boyu ücretsiz güncellemeler sağlar. Satış sürecini daha kolay ve sorunsuz hale getirmek için sürekli gelişiyoruz.
Abhishek JaiswalKurucu Ortak ve CEO, CedCommerce
CedCommerce araçları, satıcıların işlerini kendi web sitelerinden ve kanallarından yönetmelerini kolaylaştırır. Amazon satıcıları, CedCommerce ile entegre olarak operasyonlarını düzenleyebilir ve merkezileştirebilir. Son zamanlarda şirket, müşterilerine daha fazla ayrıcalık sunabilmek için SP-API'leri benimsedi.

SP-API seçimi

CedCommerce, maliyetleri düşürecek, verimliliği artıracak ve müşteri deneyimini iyileştirecek, güvenilir ve ölçeklenebilir bir API çözümü arıyordu. Özellikle şirketin; kullanıcılarının listeleme güncellemelerini daha verimli yönetmesine, daha hızlı bildirim gönderip almasına ve Seller Central ile CedCommerce platformu arasındaki manuel kimlik doğrulamasını azaltmasına yardımcı olması gerekiyordu.

CedCommerce'in teknik gereksinimlerinden bazıları daha da özeldi. Otomatik yetkilendirme ve belirteç işleme için OAuth uygulamalı bir API'ye, özel bir Bildirimler API'sine, JSON tabanlı API desteğine ve geliştirici programlama dilleri için istemci kitaplıkları sunan bir sağlayıcıya ihtiyaç duyuyordu.
SP-API, CedCommerce'in daha verimli ve uygun maliyetli hizmet sunmasına yardımcı olan bildirimlerin ve kolaylaştırılmış güncellemelerin otomasyonuna olanak tanıyor. Ek olarak, JSON tabanlı Listeleme API'sine sahip olmak, kararımızı etkileyen bir diğer önemli faktördü.
Himanshu RauthanKurucu Ortak, CedCommerce
Bugüne kadar 50'den fazla entegrasyonu başarıyla tamamladık. SP-API'nin geliştiriciler için en kullanıcı dostu çözüm olduğunu belirledik ve gerekli tüm temel özellikleri sunduk.

(Neredeyse) her şey için bir API

CedCommerce, dünya çapında benzersiz ihtiyaçlara sahip satıcıları desteklemektedir. Bunun için, giderek kapsamı genişleyen bir API entegrasyonları listesinden yararlanır.
 • Satıcı API’si
  Bir satıcının belirli bir pazarda veya bölgede satış yapmasına izin verilip verilmediğini onaylar.
 • Akışlar API’si
  Ürünleri listeler ve özet akışları ve kanallar arasında envanter, fiyat, resim ve sipariş gönderimini senkronize eder.
 • Raporlar API’si
  Amazon Liste Kaydı durumlarını günceller ve senkronize eder.
 • Katalog Öğeleri API’si
  Satıcıların Amazon kataloğundaki mevcut ürünleri ürün tanımlayıcılarına (UPC, EAN vb.) göre aramasına olanak tanır.
 • Lojistik Giden API'si
  MCF kullanarak siparişlerin gönderilmesine yardımcı olur.
 • Sipariş API'si
  Amazon'dan gönderilmeyen siparişleri getirir.
 • Bildirimler API'si
  Bildirimleri otomatik olarak kolaylaştırır. Akışlar ve Raporlar ile ilgili güncellemeleri gönderir.

Özel hizmet: Bildirimler API'si

Bildirimler API'si, kuruluşumuza harika bir katkı oldu. Sunucu altyapısı ve bakımı ile ilgili maliyetleri azaltmayı başardık. Ayrıca zamandan önemli ölçüde tasarruf edebildik ve temel operasyonlarımıza daha fazla odaklanabildik.
Himanshu SahuTeknoloji Yöneticisi, CedCommerce
Bildirimler API'sinin özellikle yararlı olduğu kanıtlanmıştır. Akışlar, Listeler ve Siparişler için otomatik bildirimlerle, CedCommerce satıcılarının artık bilgileri manuel olarak alması veya platformlardaki veriler arasındaki tutarsızlıkları gidermesi gerekmiyor.

Manuel girişten otomatik entegrasyona

SP-API'den önce CedCommerce, Seller Central'da kimlik doğrulaması için manuel girişlerden yararlanıyordu. İşlem, düşük bir kimlik doğrulama başarı oranıyla sık sık başarısız oldu ve genellikle belirteçlerin yeniden doğrulanması gerekiyordu. Şimdi, SP-API otomasyonla tüm süreci değiştirdi.
SP-API'den önce süreç zorlayıcıydı ve hata eğilimi yüksekti... Yüksek düzeyde hizmet ve müşteri memnuniyeti sağlamak zordu. Birden fazla kullanıcıyla çalışmaya başlarken ölçeklenebilirlik sorunlarıyla da karşılaştık.
Satya PrakashKıdemli Çözüm Mimarı, CedCommerce

Geliştirilmiş operasyonlar, iyileştirilmiş müşteri hizmetleri

SP-API'yi benimsedikten sonra CedCommerce, müşterileri için daha iyi hizmet sunabildi. Ayrıca zaman, maliyetler ve ölçeklenebilirlik açısından kendi operasyonlarında da önemli avantajlar elde etti.

“SP-API, daha önce mümkün olmayan birçok şeyi yapmamızı sağladı.” - Ankit Singh, Teknoloji Lideri, CedCommerce

OAuth uygulaması sayesinde şirket, üçüncü taraf sistemlerini kendi platformuna güvenli bir şekilde bağlayarak CedCommerce'in verilere erişmesine ve ortaklarla veri paylaşmasına olanak tanır. JSON tabanlı API, veri entegrasyonunu daha hızlı ve basit hale getirir. Bildirimler API'si, CedCommerce'in müşterilerine gerçek zamanlı bildirimler göndermesine olanak tanır.
Tüm bunların misyonumuz üzerinde büyük bir etkisi oldu, çünkü hızlı ve verimli bir şekilde ilişkiler kurmamıza, sistemleri entegre etmemize ve müşterilerimize daha iyi hizmet sunmamıza olanak tanıdı.
Gaurav Mani ve Akash Chaddhaİş Ortaklığı Yöneticileri, CedCommerce

CedCommerce uygulamasını Satış Ortağı Uygulama Mağazası’nda bulabilirsiniz.
Intuit QuickBooks Logo
KONUM
Hindistan

SEKTÖR
e-Ticaret

AMAZON LANSMANI
2021
Tüm uygulamalar/hizmetler, tüm mağazalarda/dillerde mevcut olmayabilir ve tüm Satış Ortakları, Satış Ortağı Uygulama Mağazası temsilcileriyle söz konusu hizmeti kontrol etmelidir.
© 2023, Amazon.com Services LLC.